Diplomasi Söyleşileri

Diplomasi Söyleşileri programımızın üçüncü konuğu Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu

Söyleşi 1 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 17.00‘da Sultangazi Belediyesi Şehit Hikmet Baysal Gençlik Merkezi‘nde gerçekleştirilecek.

Gençlerle Soru-Cevap şeklinde gerçekleştirilecek programda gençler GSB Gençlik Hizmetleri’ne yönelik soru sorma imkanı elde edecekler.

Konum bilgisi için buraya tıklayınız

 
 
Diplomasi Söyleşileri programımızın ikinci konuğu Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı

Söyleşi 27 Eylül 2022’de saat 14.30‘da çevrimiçi olarak ZOOM üzerinden gerçekleştirilecek.

Türkiye – Avrupa Birliği ile ilişkileri ve gençler için AB fırsatlarının ele alınacağı programda gençler Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Kaymakcı’ya soru sorma imkanı elde edecekler.

 
 
Diplomasi Söyleşileri programımızın ilk konuğu TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç

Söyleşi 20 Mayıs 2022’de saat 16.00‘da Sultangazi Belediyesi Şehit Hikmet Baysal Gençlik Merkezi’nde bulunan Diplomasi Elçileri Kahvesi‘nde gerçekleştirilecek.

Gençler Türk dış politikası, Avrupa Birliği ile ilişkiler, gençlerin karar alma mekanizmalarına katılımı gibi başlıklara dair sorularını TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç’a sorma fırsatı elde edecekler.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)